Maintenance - en to pl_PL translation catalogue (46 entries)

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Standard Fonts
pl_PL: Standardowe czcionki

en: Google Web Fonts
pl_PL: Czcionki Google Web

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Custom CSS
pl_PL: Własny CSS

en: Exclude pages from maintenance mode
pl_PL: Wykluczanie stron z trybu konserwacji

en: Pro version
pl_PL: Wersja Pro

en: Fruitful Code projects
pl_PL: Projekty Fruitful Code

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Page title
pl_PL: Tytuł strony

en: Headline
pl_PL: Nagłówek

en: Description
pl_PL: Opis

en: Footer Text
pl_PL: Tekst w stopce

en: Set Logo width
pl_PL: Szerokość logo

en: Set Logo height
pl_PL: Wysokość loga

en: Upload Logo
pl_PL: Wgraj logotyp

en: Retina logo
pl_PL: Logo dla wyświetlaczy retina

en: Upload Retina Logo
pl_PL: Prześlij logo dla wyświetlaczy retina

en: Show admin bar
pl_PL: Pokaż pasek administratora

en: Google Analytics ID
pl_PL: Identyfikator Google Analytics

en: CSS Code
pl_PL: Kod CSS

en: Select the page to be displayed:
pl_PL: Wybierz stronę, która ma być wyświetlana:

en: Background image
pl_PL: Obrazek tła

en: Upload Background
pl_PL: Wgraj tło

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Font color
pl_PL: Kolor czcionki

en: Font family
pl_PL: Rodzina czcionek

en: Have any questions?
pl_PL: Masz jakieś pytania?

en: This plugin is translation friendly
pl_PL: Wtyczka ta jest przyjazna tłumaczenie

en: Follow this tutorial
pl_PL: Śledź ten tutorial

en: Premium WordPress themes
pl_PL: Motywy premium WordPressa

en: ANAGLYPH - One page / Multi Page WordPress Theme
pl_PL: ANAGLYPH - Jedno- / wielostronny motyw WordPressa

en: Love.ly - Simple & Elegant WordPress theme
pl_PL: Love.ly - Prosty i elegancki motyw WordPressa

en: Zoner - Real Estate WordPress theme
pl_PL: Zoner - Motyw WordPressa dla witryn o nieruchomościach

en: Extended functionality
pl_PL: Rozszerzona funkcjonalność

en: Purchase <a href="http://codecanyon.net/item/maintenance-wordpress-plugin/2781350?ref=fruitfulcode" target="_blank">PRO</a> version  with extended functionality. %1$s If you like our plugin please <a target="_blank" href="http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/maintenance?filter=5">rate it</a>, <a title="leave feedbacks" href="%2$s" target="_blank">leave feedbacks</a>.
pl_PL: Zakup wersję <a href="http://codecanyon.net/item/maintenance-wordpress-plugin/2781350?ref=fruitfulcode" target="_blank">PRO</a> wtyczki z większymi możliwościami. %1$s Jeśli nasza wtyczka Ci się podoba, prosimy o <a target="_blank" href="http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/maintenance?filter=5">ocenienie jej</a> lub <a title="leave feedbacks" href="%2$s" target="_blank">pozostawienie komentarza</a>.

en: Demo website
pl_PL: Demo

en: Website is under construction
pl_PL: Witryna jest w trakcie budowy

en: Maintenance mode is on
pl_PL: Tryb konserwacji jest włączony

en: Website will be available soon
pl_PL: Witryna będzie dostępna niebawem

en: Permission access denied!
pl_PL: Brak uprawnień dostępu!

en: User Login
pl_PL: Logowanie użytkowników

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Lost Password
pl_PL: Nie pamiętam hasła

note: Description of the plugin/theme
en: Take your website for maintenance away from public view. Use maintenance plugin if your website is in development or you need to change a few things, run an upgrade. Make it only accessible by login and password. Plugin has a options to add a logo, background, headline, message, colors, login, etc. Extended PRO with more features version is available for purchase.
pl_PL: Włącz tryb konserwacji witryny, ukrywając ją przed widokiem publicznym. Używaj tej wtyczki konserwacyjnej, jeśli Twoja witryna jest w trakcie pierwotnej budowy lub późniejszej przebudowy, bądź też podczas wykonywania jej usprawnień. Dostęp będą miały tylko osoby posiadające nazwę użytkownika i hasło. Wtyczka pozwala na wgranie własnego logotypu, tła, ustawienie nagłówka, wiadomości, kolorów, zezwolenia na logowanie itp... Dostępna jest także wersja płatna PRO, rozszerzona o wiele nowych funkcjonalności.
