maintenance - en to hu_HU translation catalogue (55 entries)

en: Maintenance
hu_HU: Karbantartás

en: Save changes
hu_HU: Beállítások mentése

en: Standard Fonts
hu_HU: Szabványos betűtípusok

en: Google Web Fonts
hu_HU: Google betűtípusok

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Custom CSS
hu_HU: Egyedi CSS

en: Exclude pages from maintenance mode
hu_HU: Oldalak kihagyása a karbantartás módból

en: Pro version
hu_HU: Pro verzió

en: Fruitful Code projects
hu_HU: "Fruitful Code" projektek

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Translation
hu_HU: Fordítás

en: Page title
hu_HU: Oldalcím

en: Headline
hu_HU: Címsor

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Footer Text
hu_HU: Lábléc szöveg

en: Set Logo width
hu_HU: Logó szélessége

en: Set Logo height
hu_HU: Logó magassága

en: Logo
hu_HU: Logó

en: Upload Logo
hu_HU: Logó feltöltése

en: Retina logo
hu_HU: Retina logó

en: Upload Retina Logo
hu_HU: Retina logó feltöltése

en: Show admin bar
hu_HU: Admin sáv mutatása

en: Service temporarily unavailable, Google analytics will be disable.
hu_HU: "Átmenetileg nem elérhető" üzenet, a Google Analitycs ki lesz kapcsolva.

en: Set blur intensity
hu_HU: Homályosítás hatásfoka

en: Apply background blur
hu_HU: Háttér elhomályosítása

en: Enable frontend login
hu_HU: Frontend belépés engedélyezése

en: CSS Code
hu_HU: CSS kód

en: Select the page to be displayed:
hu_HU: Válaszd ki a megjelenítendő oldalt:

en: Background image
hu_HU: Háttérkép

en: Upload Background
hu_HU: Háttérkép feltöltése

en: Background color
hu_HU: Háttérszín

en: Font color
hu_HU: Betűszín

en: Font family
hu_HU: Betűtípus

en: Subsets
hu_HU: Alkészletek

en: Have any questions?
hu_HU: Kérdésed van?

en: You may find answers to your questions at <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/sections/200406386">support forum</a><br>You may  <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/requests/new">contact us</a> with customization requests and suggestions.<br> Please visit our website to learn about us and our services <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>
hu_HU: Válaszokat kaphatsz kérdéseidre a <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/sections/200406386">támogatói fórumban</a><br>Testreszabási kérésekkel és javaslatokkal <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/requests/new">fordulj hozzánk</a>. <br> Kérjük, látogass el honlapunkra, ha többet szeretnél megtudni rólunk és szolgáltatásainkról<a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>

en: This plugin is translation friendly
hu_HU: A bővítmény fordításbarát

en: Want to improve translation or make one for your native language? <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>
hu_HU: Szeretnéd javítani a fordítást vagy saját anyanyelvedre lefordítani a bővítményt? <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>

en: Follow this tutorial
hu_HU: Kövesd ezt a segédletet

en: Premium WordPress themes
hu_HU: Prémium WordPress sablonok

en: ANAGLYPH - One page / Multi Page WordPress Theme
hu_HU: ANAGLYPH - Egy vagy többoldalas Wordpress sablon

en: Love.ly - Simple & Elegant WordPress theme
hu_HU: Love.ly - Egyszerű & elegáns Wordpress sablontheme

en: Zoner - Real Estate WordPress theme
hu_HU: Zoner - Ingatlanos WordPress sablon

en: Extended functionality
hu_HU: Kibővített funkcionalitás

en: Purchase <a href="http://codecanyon.net/item/maintenance-wordpress-plugin/2781350?ref=fruitfulcode" target="_blank">PRO</a> version  with extended functionality. %1$s If you like our plugin please <a target="_blank" href="http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/maintenance?filter=5">rate it</a>, <a title="leave feedbacks" href="%2$s" target="_blank">leave feedbacks</a>.
hu_HU: Vedd meg a <a href="http://codecanyon.net/item/maintenance-wordpress-plugin/2781350?ref=fruitfulcode" target="_blank">PRO</a> verziót kibővített funkciókkal. %1$s Ha hasznosnak találod a bővítményt, kérjük <a target="_blank" href="http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/maintenance?filter=5">értékeld</a>, és <a title="leave feedbacks" href="%2$s" target="_blank">írj visszajelzést</a>.

en: Demo website
hu_HU: Demo honlap

en: Website is under construction
hu_HU: A honlap fejlesztés alatt áll

en: Maintenance mode is on
hu_HU: Karbantartás üzemmód aktív

en: Website will be available soon
hu_HU: A honlap hamarosan elérhető lesz

en: Permission access denied!
hu_HU: Hozzáférés megtagadva!

en: User Login
hu_HU: Felhasználói belépés

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Lost Password
hu_HU: Elveszett jelszó

en: Login
hu_HU: Belépés
