maintenance - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Maintenance
fi: Huoltotila

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Standard Fonts
fi: Vakiofontit

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Custom CSS
fi: Mukautettu CSS

en: Exclude pages from maintenance mode
fi: Älä ota huoltotilaa käyttöön seuraavilla sivuilla

en: Pro version
fi: Hanki PRO versio

en: Fruitful Code projects
fi: Fruitful Code -projektit

en: Support
fi: Tuki

en: Translation
fi: Käännös

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Headline
fi: Otsake

en: Description
fi: Kuvaus

en: Footer Text
fi: Alatunniste

en: Set Logo width
fi: Logon leveys

en: Set Logo height
fi: Logon korkeus

en: Upload Logo
fi: Lataa logo

en: Retina logo
fi: Retina-logo

en: Upload Retina Logo
fi: Lataa Retina-logo

en: Show admin bar
fi: Näytä työkalupalkki

en: Service temporarily unavailable, Google analytics will be disable.
fi: Palvelu tilapäisesti pois käytöstä, Google Analytics poistetaan käytöstä.

en: Set blur intensity
fi: Sumennuksen voimakkuus

en: Apply background blur
fi: Ota käyttöön taustan sumennus

en: Enable frontend login
fi: Näytä kirjautuminen

en: CSS Code
fi: CSS-koodi

en: Select the page to be displayed:
fi: Valitse näytettävä sivu:

en: Background image
fi: Taustakuva

en: Upload Background
fi: Lataa taustakuva

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Font color
fi: Tekstin väri

en: Font family
fi: Kirjasin

en: Subsets
fi: Osajoukot

en: Have any questions?
fi: Kysymyksiä?

en: You may find answers to your questions at <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/sections/200406386">support forum</a><br>You may  <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/requests/new">contact us</a> with customization requests and suggestions.<br> Please visit our website to learn about us and our services <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>
fi: Saatat löytää vastauksia kysymyksiisi <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/sections/200406386">tukifoorumilta</a>.<br>Voit <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/requests/new">ottaa meihin yhteyttä</a> muokkauspyynnöistä- ja ehdotuksista.<br>Käy sivustollamme tutustuaksesi lisää meihin ja palveluihimme <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>

en: This plugin is translation friendly
fi: Tämä lisäosa on käännösystävällinen

en: Want to improve translation or make one for your native language? <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>
fi: Haluatko parantaa käännöstä tai käänää lisäosan äidinkielellesi? <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>

en: Follow this tutorial
fi: Seuraa opastusta

en: Premium WordPress themes
fi: Premium WordPress-teemat

en: ANAGLYPH - One page / Multi Page WordPress Theme
fi: ANAGLYPH - Yksi- tai monisivuinen WordPress-teema

en: Love.ly - Simple & Elegant WordPress theme
fi: Love.ly - Yksinkertainen ja tyylikäs WordPress-teema

en: Zoner - Real Estate WordPress theme
fi: Zoner - WordPress-teema kiinteistöalalle

en: Extended functionality
fi: Lisätoiminnallisuus

en: Purchase <a href="http://codecanyon.net/item/maintenance-wordpress-plugin/2781350?ref=fruitfulcode" target="_blank">PRO</a> version  with extended functionality. %1$s If you like our plugin please <a target="_blank" href="http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/maintenance?filter=5">rate it</a>, <a title="leave feedbacks" href="%2$s" target="_blank">leave feedbacks</a>.
fi: Osta <a href="http://codecanyon.net/item/maintenance-wordpress-plugin/2781350?ref=fruitfulcode" target="_blank">PRO-versio</a> lisätoiminnallisuuksilla. %1$s Jos pidät lisäosasta, <a target="_blank" href="http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/maintenance?filter=5">arvostele se</a> tai <a title="anna meille palautetta" href="%2$s" target="_blank">anna meille palautetta</a>.

en: Demo website
fi: Esimerkkisivu

en: Website is under construction
fi: Verkkosivu rakenteilla

en: Maintenance mode is on
fi: Huoltotila aktivoitu

en: Website will be available soon
fi: Verkkosivu avataan pian

en: Permission access denied!
fi: Pääsy kielletty!

en: User Login
fi: Kirjaudu sisään

en: Username
fi: Käyttäjä

en: Password
fi: Salasana

en: Lost Password
fi: Unohditko salasanasi?

en: Login
fi: Kirjaudu
