maintenance - en to fa translation catalogue (51 entries)

en: Maintenance
fa: تعمیر و نگهداری

en: Save changes
fa: ذخیره  تغییرات

en: Standard Fonts
fa: فونت های استاندارد

en: Google Web Fonts
fa: فونت وب گوگل

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Custom CSS
fa: CSS سفارشی

en: Exclude pages from maintenance mode
fa: حذف صفحات از حالت تعمیر و نگهداری

en: Pro version
fa: نسخه حرفه ای

en: Fruitful Code projects
fa:  Fruitful Code پروژه ها

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Translation
fa: ترجمه

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Headline
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Footer Text
fa: پاورقی متن

en: Set Logo width
fa: تنظیم عرض لوگو

en: Set Logo height
fa: تنظیم ارتفاع لوگو

en: Logo
fa: لوگو

en: Upload Logo
fa: لوگو خود را بارگذاری کنید.

en: Retina logo
fa: آرم شبکیه چشم

en: Upload Retina Logo
fa: لوگو بارگذاری شبکیه چشم

en: Show admin bar
fa: نمایش نوار مدیریت

en: Service temporarily unavailable, Google analytics will be disable.
fa: خدمات موقتا در دسترس، تجزیه و تحلیل گوگل غیرفعال خواهد شد.

en: Google Analytics ID
fa: ID گوگل آنالیتیک

en: Set blur intensity
fa: شدت تاری تنظیم

en: Apply background blur
fa: درخواست تاری پس زمینه

en: Enable frontend login
fa: فعال کردن ورود ظاهر

en: CSS Code
fa: کد CSS

en: Select the page to be displayed:
fa: صفحه نمایش داده می شود را انتخاب کنید:

en: Background image
fa: تصویر پس زمینه

en: Upload Background
fa: بارگذاری تصویر پس‌زمینه

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Font color
fa: رنگ فونت

en: Font family
fa: خانواده فونت

en: Subsets
fa: زیر مجموعه

en: Have any questions?
fa: سوال یا مشکلی دارید؟

en: This plugin is translation friendly
fa: این افزونه ترجمه پسند

en: Want to improve translation or make one for your native language? <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>
fa: می خواهید برای بهبود ترجمه و یا یکی برای زبان مادری خود را؟ <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>

en: Follow this tutorial
fa: به دنبال این آموزش

en: Premium WordPress themes
fa: حق بیمه وردپرس تم

en: Extended functionality
fa: کارکرد با قابلیت بیشتر

en: Demo website
fa: وب سایت آزمایشی

en: Website is under construction
fa: وب سایت در دست ساخت است

en: Maintenance mode is on
fa: حالت تعمیر و نگهداری روشن است

en: Website will be available soon
fa: وب سایت به زودی در دسترس خواهد

en: Permission access denied!
fa: اجازه دسترسی رد شد!

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Lost Password
fa: رمز فراموش شده

en: Login
fa: ورود
