Maintenance - en to cs_CZ translation catalogue (50 entries)

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Standard Fonts
cs_CZ: Standardní Fonty

en: General Settings
cs_CZ: Základní nastavení

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: Exclude pages from maintenance mode
cs_CZ: Vyloučit stránky z režimu údržby

en: Pro version
cs_CZ: Verze PRO

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Translation
cs_CZ: Překlad

en: Page title
cs_CZ: Titulek

en: Headline
cs_CZ: Hlavní nadpis

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Footer Text
cs_CZ: Text patičky

en: Set Logo width
cs_CZ: Set šířka Logo

en: Set Logo height
cs_CZ: Set výška Logo

en: Upload Logo
cs_CZ: Uživatelské logo

en: Upload Retina Logo
cs_CZ: Uživatelské Retina logo

en: Show admin bar
cs_CZ: Zobrazit admin panel

en: Service temporarily unavailable, Google analytics will be disable.
cs_CZ: Služba je dočasně nedostupná, Google analytics bude zakázán.

en: Set blur intensity
cs_CZ: Nastavit intenzitu rozostření

en: Apply background blur
cs_CZ: Použít rozostření pozadí

en: Enable frontend login
cs_CZ: Aktivovat frontend login

en: CSS Code
cs_CZ: CSS kód

en: Select the page to be displayed:
cs_CZ: Vyberte stránky, které se zobrazí normálně:

en: Background image
cs_CZ: Obrázek na pozadí

en: Upload Background
cs_CZ: Nahrát obrázek na pozadí

en: Background color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Font color
cs_CZ: Barva písma

en: Font family
cs_CZ: Typ písma

en: Subsets
cs_CZ: podmnožiny

en: Have any questions?
cs_CZ: Máte nějaké dotazy?

en: You may find answers to your questions at <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/sections/200406386">support forum</a><br>You may  <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/requests/new">contact us</a> with customization requests and suggestions.<br> Please visit our website to learn about us and our services <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>
cs_CZ: Můžete najít odpovědi na své otázky na <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/sections/200406386"> fórum podpory</a><br> Můžeš <a target="_blank" href="http://support.fruitfulcode.com/hc/en-us/requests/new"> nás kontaktovat </a> s žádostí o přizpůsobení a návrhy. <br> Prosím navštivte naše webové stránky dozvědět se o nás a našich službách <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>

en: This plugin is translation friendly
cs_CZ: Tento plugin je překlad přátelský

en: Want to improve translation or make one for your native language? <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>
cs_CZ: Chcete zlepšit překladu nebo provést jednu pro svého rodného jazyka? <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>

en: Follow this tutorial
cs_CZ: Postupujte podle tohoto návodu

en: Premium WordPress themes
cs_CZ: Premium WordPress témata

en: ANAGLYPH - One page / Multi Page WordPress Theme
cs_CZ: ANAGLYF - Jednostránková / Multistránková WordPress šablona

en: Love.ly - Simple & Elegant WordPress theme
cs_CZ: Love.ly - Jednoduchá & elegantní WordPress šablona

en: Zoner - Real Estate WordPress theme
cs_CZ: Zoner - Real Estate WordPress téma

en: Extended functionality
cs_CZ: Rozšířené funkcionality

en: Purchase <a href="http://codecanyon.net/item/maintenance-wordpress-plugin/2781350?ref=fruitfulcode" target="_blank">PRO</a> version  with extended functionality. %1$s If you like our plugin please <a target="_blank" href="http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/maintenance?filter=5">rate it</a>, <a title="leave feedbacks" href="%2$s" target="_blank">leave feedbacks</a>.
cs_CZ: Nákup <a href="http://codecanyon.net/item/maintenance-wordpress-plugin/2781350?ref=fruitfulcode" target="_blank">PRO</a> verze s rozšířenou funkcionalitou. %1$s Pokud se vám líbí náš plugin prosím <a target="_blank" href="http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/maintenance?filter=5">ohodnoť to </a>, <a title="leave feedbacks" href="%2$s" target="_blank">opustí zpětných vazeb </a>.

en: Demo website
cs_CZ: Demo stránky

en: Website is under construction
cs_CZ: Stránky jsou ve výstavbě

en: Maintenance mode is on
cs_CZ: Maintenance je zapnutý

en: Website will be available soon
cs_CZ: Webové stránky budou brzy k dispozici

en: Permission access denied!
cs_CZ: Přístup do této části webu nemáte povolen.

en: User Login
cs_CZ: Přihlásit

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Lost Password
cs_CZ: Reset hesla

en: Login
cs_CZ: Přihlásit
